UA-113891948-1

BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Web tasarım, sosyal medya, kreatif ve yazılım departmanlarında 360 derece çözüm üreten ve sunan Ajans D Trend ekibi için her marka biriciktir. Her marka için çalışma pazar-hedef araştırma süreçleriyle başlar. Sosyal çağın gereksinimlerine uygun olarak,marka ve kurumlar için iletişim stratejileri geliştirilir ve bu iletişim stratejileri yaratıcı fikirlerle çalışma ve uygulamalara dönüştürülür. Biz işini çok seven İnsanlarız...

Tüm bu çalışmalar tasarlanırken farklı mecraların doğru kullanımına dikkat edilir ve medya planlaması yapılır. Matbaa, Reklamcılık ve Promosyon Departmanımız ve ekibimiz Sadece Ataşehir Bölgesine değil Tüm Türkiye'yi hedefleyen bir doğrultuda ilerliyoruz.

Ekibimiz marka için; doğru mecrada, doğru strateji uygulanmasını hedef alır. Bizi diğer dijital ajanslardan ayıran en önemli özellik projenin tasarımdan yazılıma her aşamasını kendi içimizde yürütmemizdir. Ajans D Trend, olarak farklı disiplinlerden oluşan genç ve dinamik ekibimiz ile Türkiye’nin en değerli markalarına fikir yaratmaya, değer katmaya ve markalarımıza bütünsel dijital hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Sosyal medya bizim oyun alanımız. Güzelin değil doğrunun peşindeyiz! Görüşlere saygılıyız. Planlıyız, hızlıyız, iddiaya varız! Müşterinin büyüğü küçüğü olmaz. Geliştirdiğimiz projelerin yakasını asla bırakmayız. Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz... Öğretmeyi sever, öğrenmeye bayılırız. Ve en önemlisi 5 Yıldır Bu İşi Yapıyoruz.